+90 (224) 443 54 40Hakkımızda

1983 yılında doğan firma, sektörde edindiği tecrübeler ışığında son yapılanmasını geçirerek ilk günkü istek ve sektöre ilgisiyle 2010 yılında Oktek adıyla yaşamına devam etmektedir. Sektörde bulunduğu süre içerisinde edindiği tüm bilgi birikimi ve tecrübeler üzerine yenilikler katarak, katma değer sağlama olgusunu benimseyerek, müşteri ve çözüm odaklı çalışma misyonu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Kanatlı hayvanlara dair barında, yemleme, aydınlatma, ısıtma-soğutma ve havalandırma konuları üzerine yoğunlaşan Oktek imalatın yanı sıra müşterilerine sahip olduğu deneyim ve bilgiye çözümler sunma konusunda da destek vermektedir. Bunların yanı sıra müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Oktek gücünün önemli bir kısmını satış sonrası servis hizmetlerine ayırmaktadır. Müşteriye ulaşabilme adına farklı bölgelere dağılmış bayi ağını kullanmakta ve bu ağı devamlı genişletmektedir.

Sahip olduğu değerler, kalite ve fiyatlarıyla rekabetçi bir firma özelliği taşıyan Oktek sektörde söz sahibi, değer katan ve sağladığı yeniliklerle kolaylıklar sunan bir firma olmayı hedeflemektedir.

Top